Автоподбор страны, региона, города
Введите начальные буквы названия и через секунду-две выберите вариант из появившегося списка
Если такого названия в списке нет - напишите нам

Подробнее об автоподборе
Теги

Тегов нет

Новые возможности

Подписаться
10 февраля 2020 г. 21:39, г. Киев, Украина Смотреть на карте

Кращі програми вже ICTV доступні цілодобово з будь-якого пристрою

Телеканал ICTV один з перших приватних недержавних телеканалів України, що почав свою трансляцію у 1992 році. Починаючи з програм розважального напрямку, телеканал ictv перетворився на виробника високоякісних інформаційно-аналітичних проектів, що ставлять на меті неупереджене та всебічне інформування суспільства о національних та світових подіях.
Великою популярністю у глядачів користуються розважальні шоу від студії Дизель, кращі світові фільми дубльовані українською та реаліті-шоу власного виробництва. Але ядро ефіру — це спецпроекти, що знайомлять з різними ракурсами життя в Україні та світі. Кожен день виходять проекти, що висвітлюють якусь з граней. «Факти» завжди тримають руку на пульсі та інформують про останні новини України та світу. Програма «Більше ніж правда» намагається виховати у глядачів критичне мислення. Проекти «Гражданская оборона» та «Антизомби» проводять антипропагандистську діяльність, викривають дезінформацію російських спецслужб, розповідають про реалії війни на Сході країни та про життя на окупованих територіях. З програми «Інсайдер» глядачі першими дізнаються про приховані факти та важелі, що визначають наше життя.
Багато людей бажає дивитись програму каналу у інтернеті, з телефона чи комп’ютера. Запит «ictv смотреть онлайн» один з найбільших популярних у пошуку Google. Архів каналу є на офіційному каналі у YouTube, але с переглядами у реальному часі були проблеми. З запуском сервісу Ланет.TV дивитись ictv online сьогодні стало простіше та зручніше. Глядачам гарантована висока якість зображення на будь-якому пристрої.

 оценок 0

Автор: Статус: offline rurrollbay
просмотров: 18
Поделиться в:   icon   icon   icon   icon   icon    


Чтобы добавить комментарий Вы должны зарегистрироваться или войти если уже зарегистрированы.

Если у Вас уже есть OpenID, LiveJournal или Blogger аккаунт, Вы можете добавить комментарий просто указав Ваш OpenID или имя пользователя LiveJournal или Blogger.
OpenID:  OpenID LiveJournal Blogger         Войти  
(Вы можете отправить комментарий нажатием комбинации клавиш Ctrl+Enter)