Автоподбор страны, региона, города
Введите начальные буквы названия и через секунду-две выберите вариант из появившегося списка
Если такого названия в списке нет - напишите нам

Подробнее об автоподборе
Теги

Тегов нет

Новые возможности

Подписаться
14 июня 2018 г. 12:32

Portugalsko se setka s finale Svetoveho poharu

Světový pohár v Rusku v roce 2018 bude formálně otevřen. Po předpovědi 16 výherních týmů dříve, Trenér Levné Fotbalové Dresy Manchester United Jose Mourinho byl opět proti posledních osm, Top 4 a finální týmy předpověděly.

Mourinho neváhal zvolit top 8 týmů. Domnívá se, že týmy, které mohou vstoupit do čtvrtfinále v první polovině, jsou Portugalsko, Francie, Brazílie a Anglie. Druhá polovina je Španělsko, Argentina, Německo a Belgie. Top 4 tým Mourinho musí být trochu zamotaný, Všechny čtyři týmy mají mít silný dialog. Kdo vyhraje nebo ztratí, nebude příliš překvapující. Po několika myšlenkách dal Mourinho své čtyři nejlepší týmy. Jsou to Portugalsko, Brazílie, Argentina a obhájce šampiona Německa.

Nejvíce zamotané momenty nakonec dorazily. Mohou se čtyři týmy kvalifikovat do finále? Podle předpovědi Mourinho, Semifinále v prvním poločase bude Portugalsko proti Brazílii. Z hlediska síly papíru je Brazílie jednoznačně nadřazená. Portugalsko je však také týmem vlastní země. Jak se rozhodnout dát Mourinho do potíží. V konečném smyslu porážky rozumu postavil Portugalsko do závěrečného zápasu. Ve zápase mezi Argentinou a Německem se Mourin Mushart také opakoval. Nakonec byl optimističtější ohledně Dresy Argentina pomsty na Německo. Druhé po sobě jdoucí finále Světového poháru, Důvodem je, že Argentina má Messi.

 оценок 0

Автор: Статус: offline ondamedonm
просмотров: 25
Поделиться в:   icon   icon   icon   icon   icon    


Чтобы добавить комментарий Вы должны зарегистрироваться или войти если уже зарегистрированы.

Если у Вас уже есть OpenID, LiveJournal или Blogger аккаунт, Вы можете добавить комментарий просто указав Ваш OpenID или имя пользователя LiveJournal или Blogger.
OpenID:  OpenID LiveJournal Blogger         Войти  
(Вы можете отправить комментарий нажатием комбинации клавиш Ctrl+Enter)