Автоподбор страны, региона, города
Введите начальные буквы названия и через секунду-две выберите вариант из появившегося списка
Если такого названия в списке нет - напишите нам

Подробнее об автоподборе
Подписаться
14 января  2021 г. 20:16

Акумулятор за низькими цінами від виробників з доставкою в міста України

Будь-який володар машини знає, що при регулярному обслуговуванні транспорту можливо зекономити купюри та власні нервові клітини. Через певний проміжок часу власникам автотранспорту потрібно міняти акумулятор, а для того щоб він працював найефективніше, необхідно вибирати відповідну модифікацію. Головна функція АКБ – забезпечувати запуск двигуна та гарантувати роботу інших систем автомобіля (магнітола, світло і т.д.).
Цей розділ може запропонувати надійні та добротні акумулятори для авто від компанії-виробника за доступною ціною. Залишити замовлення зможете в будь-який час – співробітник проконсультує через електронну пошту, за допомогою телефона чи в online-чаті.
Придбати акумулятор хмельницький в онлайн-магазині зможете в будь-який час – заповнення форми відбувається за декілька хвилин, що актуально для кожного покупця.
Ціна автомобільного акумулятора є фіксованою, тому вона залишиться незмінною в процесі оформлення придбання, так як клієнт сплачує актуальну вартість. Отримати детальнішу інформацію можливо у консультанта.

Що пропонує АКБ-Маркет

В продажі маються всі популярні бренди акумуляторів по вигідним цінам, серед яких є такі компанії:

  • Westa, Bosch, Forse.
  • Vega, Rombat, TAB.
  • Varta, Mutlu, Furukawa.

Представлені бренди користуються популярністю серед автовласників, про що свідчить значний попит проміж клієнтів. Відмітимо, що наявний асортимент регулярно оновлюється – співпрацюємо беспосередньо з виробниками.

Пропонуємо автомобільні акумулятори для таких марок авто: КамАЗ, Богдан, Toyota, Fiat, BMW, Volkswagen, Volvo, Skoda, Daewoo, КрАЗ, Opel. Велике різноманіття акумуляторів задовільнить потреби будь-якого власника авто, незалежно від виробника, марки, моделі, року випуску. В наявності маємо акумулятори такої ємності: 65, 190, 90, 75, 225, 70, 50, 200, 55, 74, 95, 100, 140, 60, 45, 80 (Ач).
Оформлення купівлі
Придбати АКБ за низькими цінами оптом та вроздріб можливо в зручний час в «АКБ-Маркет» – достатньо поспілкуватись з консультантом та обговорити умови покупки. Товар доставляється в будь-яку область України в раніше обумовлений час. Наші представництва є в населених пунктах: Чернігів, Київ, Житомир, Сєвєродонецьк, Одеса, Тернопіль, Полтава, Кременчук, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Краматорськ, Миколаїв, Чернівці, Маріуполь, Івано-Франківськ, Черкаси, Ужгород, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кропивницький, Херсон, Луцьк, Суми, Слов'янськ, Львів, Харків.

 оценок 0

Автор: Статус: offline arkovol
просмотров: 37
Ключевые слова: 
Поделиться в:   icon   icon   icon   icon   icon    


Чтобы добавить комментарий Вы должны зарегистрироваться или войти если уже зарегистрированы.

(Вы можете отправить комментарий нажатием комбинации клавиш Ctrl+Enter)