Автоподбор страны, региона, города
Введите начальные буквы названия и через секунду-две выберите вариант из появившегося списка
Если такого названия в списке нет - напишите нам

Подробнее об автоподборе
Теги

Новые возможности

Подписаться
16 апреля 2018 г. 11:27

Real Madrid je 4 poradi Ligy mistru Ligy mistru

Poté, co Juventus vyhrál Real Madrid v Lize mistrů, Způsobil velké spory. V tomto ohledu řekl Levné Fotbalové Dresy Real Madrid hráč Vasquez. Protože Real Madrid postupoval po semifinále Ligy mistrů UEFA po dobu osmi po sobě jdoucích let, To vyvolalo rozpaky některých lidí.

Vazquez řekl: " Sledovali jsme náš pokrok na semifinále Ligy mistrů po dobu osmi po sobě jdoucích let. Tohle ubližuje některým lidem. To vyvolalo rozpaky některých lidí. Musíme si na to zvyknout. Mnoho lidí se nad námi zlobí. "

O pokutovém kopu, Dres Real Madrid Vazquez řekl: " Toto je trest, je to velmi zřejmé. Lidé jsou o tom, co se stalo, Dej příliš pozornost. Tento trest byl diskutován ve Španělsku mnohem víc než v Itálii. " O Realu vs. Bayern v semi-finále Ligy mistrů, Vazquez řekl: " Jsou jedním z nejlepších týmů v Evropě. Bude to fantastická hra. Khames je také tam, On je můj přítel a doufám, že se nedostane do finále. "

 оценок 0

Автор: Статус: offline ndxianmenha
просмотров: 20
Поделиться в:   icon   icon   icon   icon   icon    


Чтобы добавить комментарий Вы должны зарегистрироваться или войти если уже зарегистрированы.

Если у Вас уже есть OpenID, LiveJournal или Blogger аккаунт, Вы можете добавить комментарий просто указав Ваш OpenID или имя пользователя LiveJournal или Blogger.
OpenID:  OpenID LiveJournal Blogger         Войти  
(Вы можете отправить комментарий нажатием комбинации клавиш Ctrl+Enter)