Автоподбор страны, региона, города
Введите начальные буквы названия и через секунду-две выберите вариант из появившегося списка
Если такого названия в списке нет - напишите нам

Подробнее об автоподборе
Теги

Тегов нет

Новые возможности

Подписаться
16 апреля 2018 г. 17:40

Kapitan Manchester City oslavuje majstrovsky vybuch

Po dlhej sezóne Dres Manchester City, Nakoniec vyhral majstrovstvá v Premier League v tejto sezóne, Kapitán Conpani neskôr prišiel do Manchesteru v Manchestri. Bar fanúšikov oslavuje fanúšikovia mesta Manchester City. Ťažko potlačiť emócie, Oslávil svoj šampionát roztrhnutím ústa.

Compagni: " Je to ako prvýkrát, Nemôžete to popísať. Hovoril som o tom pred zápasom. Nechajte sa hra vyhrať prvýkrát Myslíte si, že vyhráte všetky súťaže. Keď stratíte hru, Myslíte si, že už nikdy nebudete vyhrať. A keď sa ráno zobudím, mám tento pocit, Ale nechcem počkať, kým jeden tím nestratí. Takže dnes je to iná skúsenosť. "

Po skončení hry prijal aj fanúšikovku Lacné Futbalove Dresy Manchester United v dome svojej ženy. Povedal: " Toto ukazuje, ako je futbal v Manchestri. Dnes je dobrý deň pre modré, Ale je tu aj polovica červenej. " Potom, Slávil vo FaceTime v De Bruyne a Kyle Walker. Potom, čo videl babičku svojej ženy, spýtal sa Conpani: "Chceš, aby prišli?"

 оценок 0

Автор: Статус: offline jishuatoo
просмотров: 16
Поделиться в:   icon   icon   icon   icon   icon    


Чтобы добавить комментарий Вы должны зарегистрироваться или войти если уже зарегистрированы.

Если у Вас уже есть OpenID, LiveJournal или Blogger аккаунт, Вы можете добавить комментарий просто указав Ваш OpenID или имя пользователя LiveJournal или Blogger.
OpenID:  OpenID LiveJournal Blogger         Войти  
(Вы можете отправить комментарий нажатием комбинации клавиш Ctrl+Enter)