Автоподбор страны, региона, города
Введите начальные буквы названия и через секунду-две выберите вариант из появившегося списка
Если такого названия в списке нет - напишите нам

Подробнее об автоподборе
Теги

Тегов нет

Новые возможности

Подписаться
14 марта 2018 г. 22:35

Messi je plna tuzby po Ligy majstrov

Barcelona tréner Valverde sa zúčastnil tlačovej konferencie pred Lacné Futbalove Dresy Chelsea. Pokiaľ ide o kľúč k hre, Valverde povedal: "Náš nápad je rovnaký ako Chelsea. Hra musí venovať pozornosť rôznym detailom. Tento detail môže byť rozhodujúci. "

Barcelona nebude zdôrazňovať obranu? Valverde povedal: "Hrali sme niekoľko veľmi dôležitých. Veľmi nervózna hra, zajtra hra bude taká, Ale chceme si hru vychutnať. Naozaj sme tím, ktorý je ťažké prelomiť cieľ. Ak si ponecháte cieľ, Môžeme postupovať do ďalšieho kola, Barcelona sa však pokúsi kopnúť vlastný futbal. "

Je spokojný s Paulinho? Bassa Valverde povedal: "Je to určite uspokojivé. Pochádza zo vzdialenej ligy. Táto sezóna však fungovala dobre. Chceme vidieť, či bude môcť hrať zajtra. Okrem bodovania môže tento prehrávač Môže tiež pomôcť Barcelone na iných úrovniach. " Dres Barcelona Mesi vyhral posledné kolo hry. Valved povedal: "Myslím, že je v poriadku. Veľmi spokojný a podobne ako ostatní hráči v Barcelone, Plná nadšenie pre hru. Vieme, že Liga majstrov môže výrazne stimulovať morálku hráčov. "

 оценок 0

Автор: Статус: offline jishuatoo
просмотров: 21
Поделиться в:   icon   icon   icon   icon   icon    


Чтобы добавить комментарий Вы должны зарегистрироваться или войти если уже зарегистрированы.

Если у Вас уже есть OpenID, LiveJournal или Blogger аккаунт, Вы можете добавить комментарий просто указав Ваш OpenID или имя пользователя LiveJournal или Blogger.
OpenID:  OpenID LiveJournal Blogger         Войти  
(Вы можете отправить комментарий нажатием комбинации клавиш Ctrl+Enter)