Автоподбор страны, региона, города
Введите начальные буквы названия и через секунду-две выберите вариант из появившегося списка
Если такого названия в списке нет - напишите нам

Подробнее об автоподборе
Теги

Тегов нет

Новые возможности

Подписаться
12 марта 2018 г. 20:59

Wenger ma tuto pravomoc rozhodovat sam

Arsenal Villa Vieira řekl v rozhovoru, že Domnívá se, že budoucnost Wenger by měl rozhodnout sám. Vzhledem k tomu, že Vieira věří, že Arsenal Wenger v průběhu let vynaložil příliš mnoho úsilí na Gunners. "Myslím, že kdyby Levné Fotbalové Dresy Wenger musel jít do třídy, No, musel být prvním člověkem, který to uvědomil. Vezmeme-li v úvahu jeho oddanost Arsenalu v průběhu let, A vše, co vytvořil a vyhrál, Myslím, že Wenger má pravomoc rozhodovat o vlastní budoucnosti. " Vieira řekl novinářům.

"Pak můžeme mluvit o vystoupení střelec nebo něco jiného. Nyní však zjišťuji, že mnoho fanoušků útočí na Wenger osobně. Zvedli to vše na individuální úroveň, což mě pro mě těžko přijalo. Byl to Wenger, který mě kultivoval. Udělal mě odlišný od jiných lidí. V minulosti chtěla mnoho bohatých rodin vykopat Wenger. Ale všem to odmítl pro Arsenal. Velmi dobře si pamatuji. "

"Vím, o čem mluvím, Vzhledem k tomu, že se tito obři rovněž obrátili na mě současně, Když jsem se s nimi setkal, Obři uvedli, že jejich hlavním cílem byl Dresy Arsenal Wenger. Všichni však na to zapomenou. Převezmu Arsenal Wenger? Tato záležitost mě opravdu zajímala, ale ne teď. Nemohu o této věci říci víc. Protože nemám co říct, Nechci urážet Arsenal Wenger. Vím, že teď trpí obrovskou bolestí. Velice ho vážím. "

 оценок 0

Автор: Статус: offline annobleyizhu
просмотров: 30
Поделиться в:   icon   icon   icon   icon   icon    


Чтобы добавить комментарий Вы должны зарегистрироваться или войти если уже зарегистрированы.

Если у Вас уже есть OpenID, LiveJournal или Blogger аккаунт, Вы можете добавить комментарий просто указав Ваш OpenID или имя пользователя LiveJournal или Blogger.
OpenID:  OpenID LiveJournal Blogger         Войти  
(Вы можете отправить комментарий нажатием комбинации клавиш Ctrl+Enter)